+355 682370808 info@karrotrecexpress.al

Karrotrec ne Tirane

Shërbim karrotreci dhe asistencë rrugore 24 në Tiranë

Ne ofrojmë shërbime të shpejta dhe me çmime konkuruese në të gjithë Shqipërinë. Ne kemi vite eksperiencë dhe jemi gati për t’iu përgjigjur të gjitha nevojave emergjente të automjetit tuaj 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

Karrotrec Baldushk
Karrotrec Bërxullë
Karrotrec Bërzhitë
Karrotrec Dajt

Karrotrec Farkë
Karrotrec Kamëz
Karrotrec Kashar
Karrotrec Krrabë

Karrotrec Ndroq
Karrotrec Paskuqan
Karrotrec Petrelë
Karrotrec Pezë

Karrotrec Yrshek
Karrotrec Shkoze
Karrotrec Surrel
Karrotrec Lunder

Karrotrec Laprake
Karrotrec Babrru
Karrotrec Vore
Karrotrec Domje

Karrotrec per makina

Karrotrec makinash ne Tirane

Karrotrec per motorra.

Karrotrec per motorra ne Tirane

Transport skafi

Transport varkash dhe skafe

Probleme me baterine?

Nuk ju ndizet makina per shkak te baterise? Na kontaktoni!

Transport Kamper.

Transport Kamper ne te gjithe shqiperine!

Benzin dhe nafte

Keni mbetur ne rruge per mungese karburanti? Na kontaktoni!

RRETH NESH – TRANSPORT I SIGURTE

Ne ofrojme sherbime te shpejta, cmime te lira, stafi i kualifikuar te rimorkimit ne Shqiperi. Jemi plotesisht te siguruar dhe me eksperience. Jemi te gatshem t’u pergjigjemi te gjitha nevojave tuaja emergjente te automjetit 24 ore ne dite, shtate dite ne jave.

Sherbim Karrotreci 24 ore non stop ne te gjithe shqiperine.

Karrotrec ne Tiranë
Karrotrec ne Durrës
Karrotrec ne Shkodër
Karrotrec ne Elbasan
Karrotrec ne Vlorë
Karrotrec ne Korçë
Karrotrec ne Fier
Karrotrec ne Berat
Karrotrec ne Lushnjë
Karrotrec ne Pogradec
Karrotrec ne Kavajë
Karrotrec ne Laç
Karrotrec ne Lezhë
Karrotrec ne Kukës
Karrotrec ne Gjirokastër
Karrotrec ne Patos
Karrotrec ne Krujë
Karrotrec ne Kuçovë
Karrotrec ne Sarandë
Karrotrec ne Peshkopi
Karrotrec ne Burrel
Karrotrec ne Cërrik
Karrotrec ne Çorovod
Karrotrec ne Shijak
Karrotrec ne Librazhd
Karrotrec ne Tepelenë
Karrotrec ne Gramsh
Karrotrec ne Poliçan
Karrotrec ne Bulqizë
Karrotrec ne Përmet
Karrotrec ne Fushë-Krujë
Karrotrec ne Kamëz
Karrotrec ne Rrëshen
Karrotrec ne Ballsh
Karrotrec ne Mamurras
Karrotrec ne Bajram Curri
Karrotrec ne Ersekë
Karrotrec ne Peqin
Karrotrec ne Divjakë
Karrotrec ne Selenica
Karrotrec ne Bilisht
Karrotrec ne Roskovec
Karrotrec ne Këlcyra
Karrotrec ne Pukë
Karrotrec ne Memaliaj
Karrotrec ne Rrogozhinë
Karrotrec ne Ura Vajgurore
Karrotrec ne Himarë
Karrotrec ne Delvinë
Karrotrec ne Vorë
Karrotrec ne Koplik
Karrotrec ne Maliq
Karrotrec ne Përrenjas
Karrotrec ne Shtërmeni
Karrotrec ne Kruma
Karrotrec ne Libohovë
Karrotrec ne Orikum
Karrotrec ne Fushë-Arrëzë
Karrotrec ne Shëngjin
Karrotrec ne Rubik
Karrotrec ne Milot
Karrotrec ne Leskovik
Karrotrec ne Konispol
Karrotrec ne Krastë
Karrotrec ne Kërrabë